top of page
обложка Проект оригинал.jpg

Інтервалія. Анастасія Комлікова | Intervaliya П'єси-трансформери для фортепіано. Ансамблі в 4 руки.

Це 10 фортепіанних п’єс різних форм і жанрів, які можуть перетворюватися на 4-ручний ансамбль або на фортепіанну мініатюру у супроводі оркестру.  Кожна п’єса присвячена певному інтервалу (в межах простих) та наочно демонструє його будову та звучання. Середня складність творів, програмність та яскраві ілюстрації дозволяють використовувати п’єси у якості учбового, концертного та конкурсного репертуару. А наявність аранжувань робить процес музикування цікавим та захоплюючим.
   Для учнів молодших та середніх класів музичних шкіл.

Задзеркалля.jpg

Дане видання продовжує серію під назвою «Казкове фортепіано», започатковану у 2017 році. Основною ідеєю серії є створення нового репертуару для учнів музичних шкіл, який відповідає сучасним критеріям мистецької освіти, відображає єдність музичної теорії і практики, заохочує до навчання за допомогою музичних та візуальних образів.     
   «Інтервалія» - це 10 творів різних форм, які наочно демонструють будову та звучання простих інтервалів.

Кожна п’єса може існувати у трьох варіантах:
   1) як самостійний сольний твір (у нотах це завжди перша партія, незалежно від теситури);
   2) як ансамбль у 4 руки (друга партія є додатковою, але її поява часто суттєво змінює характер твору). Середній рівень складності другої партії дозволяє виконання не тільки у тандемі «учень-вчитель», але й у поєднанні «учень-учень»;
   3) як фортепіанна мініатюра у супроводі оркестру (фонограма мінус з аранжуванням).

На маскараді.jpg

«Інтервалія» продовжує ідею створення сучасного учбового та концертного фортепіанного репертуару, який відображає єдність теорії і практики, заохочує до спільного музикування з викладачем, вирішує ряд методичних завдань.

А також реалізована легка та зручна можливість самостійного виконання твору під фонограму в різних темпах

за допомогою QR- коду.

Рокдрайв.jpg
Замовити
Новою Поштою або Укрпоштою

Інформація надіслана. Дякуємо!

bottom of page